Lenka Klofáčová

Průvodkyně cestou

k zářivé pleti 

Žijme v souladu

s přírodou

O mně

 

...a  tak jsem se z kosmetičky a detoxikační poradkyně stala "Průvodkyně cestou k zářivé pleti"

Neplánovala jsem, že to tak bude, přišlo to plynule a téměř samo. 

V klasické kosmetické praxi si osvojuji příčiny nerovnováhy na obličeji a dokáži v pleti číst. Naše tělo je moudré a posílá nám signály že se něco děje uvnitř těla, právě na pleť.  

Moje detoxikační praxe mi pomáhá propojit fyzické projevy s obličejem. Pomocí metod a  studia tradiční čínské medicíny nalézám opravdové příčiny nerovnováhy na pleti. 

Baví mně na sobě neustále pracovat, vylepšovat a přinášet novinky do života. Nebojím se velkých výzev. Můj příběh, jak jsem se dostala až sem, je dlouhý a trochu vám ho zkusím přiblížit.  

Touha poznat lidské tělo, a jak to v něm pracuje, byla silnější než já. Často jsem byla nemocná a tak jsem si  musela vyšlapat svoji vlastní cestu ke zdraví. Lékaři mi dávali jen antibiotika a nehledali opravdouvou příčinu. 

Najednou mi bylo jasné, že nikdo to za mě neudělá, že teď řada na mě. A proto se již přes 15 let se věnuji zdravé výživě, detoxikaci, půstům atd...

Vystudovala jsem při své kosmetické praxi studium JOALIS akademi a získala certifikát Detoxikační poradce. 

Ve své praxi pomáhám ženám hlavně k nastavení rovnováhy na pleti. Pracuji podle jednoduché diagnostiky, která mi pomůže najít opravdovou příčinu proč se pleti nedaří. Pomáhá mi diagnostický přístroj Oberon

Pokud chceš dostávat pravidelné informace jak si vylepšit pleť, tělo, emoce. Přidej se do FB skupiny.