Nabídka pro děti

Nabízím dětem účinnou pomoc pomocí bylinných preparátů. Bylinné preparáty Joalis jsou české výroby. Vynalezl je Mudr. Jonáš a již 20 let na trhu. 

Kapičky fungují jako vnitřní terapeut - pozitivní výsledky do 1 týdne. 

Přečtěte si dole referekce klientů. 

Tímto si objednáváte diagnostiku přístrojem Oberon v ceně 550 kč.  Cena za Joalis kapičky je indivuální a pobybuje se od 620 Kč.  

JARNÍ NABÍDKA

"PŘIPRAVENÁ NA LÉTO"

Chcete si léto užít se vším všudy?
Nebaví vás se trápit s pletí?
Rádi byste mlsali bez bez vyčítek?
Chcete vrátit příliv energie?
Mít dobrý pocit ze spánku?

Pojďme to společně vyřešit...

VOUCHER JE PLATNÝ DO 31.12.2022

REFERENCE KLIENTŮ

 

Na pleti dlohodobě bylo patrné, že se některým orgánům nedaří dobře. Chodím k Lence i na kosmetiku a podle její obličové diagnostiky, to sedlo, nestačila jsem se divit. Mám radost, že na jednom místě si mohu dopřát kosmetiku a ještě mi poradí s očistou těla. Pociťovala jsem únavu, špatně jsem trávila některá jídla. Bylinná kúra mi hodně pomohla jak na pleti, tak i v trávení. Přinesla mi lepší spánek a více energie. Doporučená kosmetika začala pleť rychle hojit. Lenku doporučuji - velká spokojenost. Proč? Prostě to celé funguje.
Kamila N. pesronalistkaPraha
Byla jsem dlouhodobě šíleně unavená, bez energie a chuti do života. Měla jsem spoustu zdravotních problémů. Bylinné kúry jsem měla již čtyři. Postupně se mi začalo vylaďovat tělo. Jen co se něco vyladilo, tělo si řeklo o další kúru. Konečně jsem našla něco, o čem si myslím, že mi pomáhá. Při kapání kapiček se věci najednou začaly měnit. Únava mizela, jsem šťastnější, mám chuť dělat nové věci, to jsem dřív neměla. Fyzicky je mi mnohem lépe. Určitě doporučuji, vidím, že to funguje. A za ty peníze to stojí
Martina K. právničkaPraha

CO VÁS ČEKÁ 

při návštěvě?

Posadíte se do pohodlného křesla
V klidu si popovídáme
Zapnu diagnostický přístroj
Vyhodnotím diagnostiku
Poslední otázky a odpovědi

A pak jen odcházíte s bylinnou kúrou domů...

VOUCHER JE PLATNÝ DO 31.12.2022