Online kurz 

3 KROKY k dokonalé pleti

"Tak jednoduché....

V online kurzu shrnuji základní informace k prokazatelnému vylepšení pleti jednoduchým lety prověřenými postupy, které používám v praxi. 

Máte příležitost spolehlivě a snadno dostat pleť do výtečné formy. 

Kurz je formou videa. V pohodlí domova a v čase, který vám vyhovuje můžete za 30 minut poznat "Jak se dostat k dokonalé pleti".

Co získáte?

 • Jaká je skutečná potřeba pleti?
  Každá pleť je unikátní. Neexituje jedna kosmetická značka, která by seděla každé ženě. Existují však jasná pravidla, jak se chovat ke každému druhu pleti a jakými výrobky a jak často o pleť pečovat.
 • Čím a jak často pečovat?
  Jak si vybrat správné kosmetické produkty? Vždyť jich existuje neskutečné množství? Kdo se v tom má vyznat? Jednoduše rozklíčujeme základní produkty pro pravidelnou domácí péči, která přináší bonus v dlouhodbě klidné a zářivé pleti.
 • Jak se vyznat ve složení ?
  Nenechte si motat hlavu krásným designem výrobku a reklamami. Označení dermatologicky testováno, 100% veganské a bez živočišných složek nemusí být tak to pravé pro vás. Co všechno na nás výrobci zkouší a motá nám to hlavu při výběru správných kosmetických produktů?
 • Příběhy z praxe
  Nejste v tom sami. Příběhy z praxe odhalují jednoduché přešlapy žen. Budete překvapené, jak j se zbavit dlouhodobých potíží. Jednoduché změny mohou přivést pleť do normálu a vy si konečně oddychnete.
 • Tipy a triky a doporučení
  Je jasné že existují jednoduché fígle, které vám každá kosmetička neřekne. Posvítíme si na ně.

"Vytvořeno s láskou pro ženy...

 

Reference

Kosmetika u paní Lenky je ve všech směrech skvělá: - výborná kosmetická péče - vlídné a vstřícné chování - výběr té nejlepší kosmetiky za velmi příznivé ceny - vysvětlení fungování těla v širších souvislostech Určitě všem doporučuji!!! Tady vím, že jsem na správném místě.
Ivana B. Finanční poradce
Můj problém bylo akné, které jsem řešila několik let. Neměla jsem nějaké rozsáhlé akné, ale spíše pupínky, někdy hluboké boláky, pak se přidal i ekzém. Paní Lenku jsem potkala na FB, ta mi udělala diagnostiku na dálku a doporučila kosmetiku. Už po třech dnech používání mi zmizel ekzém a já cítila, jak se mi pleť začala uzdravovat. Nejdříve se mi akné ještě trochu zhoršilo, než se mi pleť celkově pročistila (trvalo to cca 3 týdny) a nyní, i když se mi občas nějaký pupínek objeví, není určitě tak hluboký a velice rychle (třeba po dvou dnech) úplně zmizí, což mi dříve trvalo třeba i týden.
Lenka B. zdravotnice
Pleť byla dlouhodobě vysušená a příliš rychle mi přibývalo vrásek. Taky jsem byla dlouhodobě šíleně unavená, bez energie a chuti do života. Jsem ráda, že jsem vstoupila do "Programu komplexní péče". Bylinná kúra vylaďovala moje tělo a věci se začaly měnit. Únava mizela, jsem šťastnější, mám chuť dělat nové věci. Doporučená kosmetika rozjasnila pleť. Konečně se správně napila. Lenka je perfektní, milá, vstřícná, chápavá, vnímavá.
Martina K. právnička

Kolik online kurz může stát? 

V průměru utratíme podle průzkumu za kosmetické výrobky 600 Kč měsíčně. 

 • Jak by se vám líbilo ušetřit peníze?
 • Konec přebírání a zkoumání produktů? 
 • Již žádné produkty co nefungují.
 • Pleť prosívá dlouhodbě a září.
 • Špatná nálada z nehezké pleti je pryč. 
 • Konec make-upování a zakrývání tváří.

Za tento kurz utratíte něco více, než  utratíte měsíčně kosmetické produkty. Ale...

Investice do tohoto kurzu je dlouhodobá, praktiky a zásady  pro pěstění pleti se naštěstí se sezónu a módou nemění.

S online kurzem pochopíte, jednoduchost péče o pleť pleť . Již žádné hodiny strávené při výběru kosmetiky a potíže s pletí. To vám garantuji. 

 

Vstup do online kurzu

cena

750 Kč

A pokud by vám sleva nestačila, 

v ceně jsou: 

BONUS č. 1

undefined

Ztrácíte se v pojmech pleťová voda, pleťové mléko, tonikum? A kdy a jak používat? S tímto bonusem získáte navždy přehled. 

 

 

 

BONUS č. 2

Jak rychle zkontrolovat, bezpečnost?

Existují pomocníci, kteří vám poradí v ocbhodě se skutečným složením výrobků? Ano existují! A již miliony lidí je používají.  Nenechte si motat hlavu krásným designem výrobku a reklamami. Nakupujte skutečnou kvalitu. 

Proč vám to tady všem píši? 

 1. Přeji všem ženám dlouhodbě krásnou a prosperující pleť
 2. Zkušenosti jsem nahrála do 6 bloků krátkých videí  cca 25 minut
 3. V elektronické podobě si můžete stáhnout vše i v PDF
 4. V pohodlí svého domova kurz posloucháte a pročítate
 5. Je zde vše, co jsem nasbírala a pomáhá za 10 let  praxe kosmetičky
 6. A co používám během 5 leté praxe jako detoxikační terapeut 

Jak se rozhodnete? 

 • Zůstanete stát na stejném místě?
 • Nebo zkusíte změnit návyky a přijmete tuto výzvu?
 • A začnete být hrdé, jak pleť  úžasně vypadá? 
 • Ať je tak či tak...