5 nejčastějších chyb v péči o pleť

Po čem ženy touží?

Každá si přejeme krásnou a zdravou pleť.

Ale bohužel, ne každé z nás se toto poštěstí. Poznám hodně žen, které takové štěstí nemají. Setkávám se s nimi ve své praxi, nebo je potkávám na ulici. Soucítím s nimi, ano, mají to těžší – náš obličej nás reprezentuje a pokud tady necítíme jistotu, těžko se cítíme jistí i jinde. Může nám scházet optimismus a naše nálada to dokazuje.

Anebo, poznáváte se….stalo se vám někdy? Na pleti jste objevily pupínky a vy v panice,  pleti pomoci, to ještě zhoršíte? Zřejmě jste špatně vybrala kosmetický přípravek, a nebo přesně nevíte jak správně o pleť pečovat? A přitom jste se tak snažila, vždyť na lahvičce stálo: „doporučené“ na aknózní plet. Jak to,  že to tedy nefunguje?


Co je správné udělat, když se pleti nedaří?

Zjistila jsem, že nás ženy něco podobného spojuje. Je to fakt a touha, že chceme všechno zvládnout sami a uděláme maximum proto, aby to tak bylo. Máme tendenci, všechno co existuje na pleť odzkoušet, všechno nás zajímá, necháme se zlákat reklamami, designem výrobků a slevovými akcemi. Ztrácíme čas, utrácíme peníze. Co na to říká naše pleť? V tom lepším případě je na tom stejně, v tom horším případě se pleti daří stále hůře.

Ruku na srdce…

…kdo přesně ví: „Jak správně pečovat o pleť?“ Za mě, je odpověď jasná: „Téměř nikdo z nás, protože nás to nikdo nenaučil“ ani maminka ani ve škole. Snažíme se sami, urputně podle nejrůznějších návodů pleť vylepšit, ale kolikrát si bohužel škodíme. Na internetu koluje tolik rozmanitých návodů, tipů jak na akné, mnoho zaručených  nejlepších produktů. 

Ale, kdo se v tom má vyznat? 

 S tím nejlepším svědomím, zkoušíme a nakupujeme další kosmetické produkty, učíme si vyrábět sami kosmetiku, vyřazujeme mouku, cukry ze stravy, ale pořád se točíme v kruhu. A říkáme si: „Tak, a teď již to musí a bude lepší“.


Já vám teď něco prozradím:

„Nic z toho dělat nemusíte “existuje jednoduché řešení.“ A já vám dnes takové řešení chci předat. Až si budete chtít zakoupit další „účinný“ kosmetický produkt, zastavte se a zkuste jednoduše uvážit, zda se netočíte pořád v jednom kruhu, jestli zbytečně neutrácíte čas a peníze.

Moje doporučení pro vás je: přečtěte si můj nový e-book „5 nejčastějších chyb v péči o pleť“ a možná se vám trochu v hlavě rozsvítí. Pět jednoduchých věcí, které buď nerespektujeme, opomíjíme či přehlížíme.
Pokud cítíte, že potřebujete poradit, jsem tady pro vás a objednejte se na konzultaci. První konzultaci nabízím zdarma. Odkaz na konzultaci najdete na www.lenkakopretina.cz
Přeji vám i vaší pleti, správnou volbu při volbě kosmetických produktů a dlouhodobě zářivou pleť.

 

Lenka Klofacova
Lenka Klofáčová kosmetička s praxí detoxikační terapeutky

5 největších chyb v péči o pleť

Točíš se v začarovaném kruhu? Pleť neprospívá?
Těchto 5 chyb  ti může pomoci udělat  v hlavě jasno.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů